faceook  twitter

VŠECHNO, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O FESTIVALU

Každý návštěvník festivalu obdrží při vstupu na festival po předložení vstupenky identifikační náramek na zápěstí. Tento náramek Vás opravňuje ke vstupu do areálu a v pohybu v něm. Náramek se nevyměňuje. Po sejmutí identifikačního náramku smlouva pozbývá platnosti.

V areálu festivalu lze za potraviny a nápoje platit výhradně k tomu určenými festivalovými kupóny, které lze získat za hotovost v areálu festivalu v těsném sousedství prodejních stánků a jsou platné pouze po dobu konání festivalu OSTRAVA V PLAMENECH 2017. Hodnota 1ks kupónu je 24,- Kč a 36,- Kč. Kupte si jen tolik kupónů, kolik hodláte utratit. Pokud Vám po skončení festivalu nějaký zbude, prosíme, odevzdejte je  v místě jejich zakoupení a dostanete samolepku s plameňáky. Do jednoho je vyměníme za peníze a ty v plné výši předáme ostravské Zoo jako příspěvek na chov plameňáků. Padělání kupónů je nepřípustné a trestné dle zákona.

Dostal jsi volňásek a jdeš zadarmo? Prosíme, kup si akreditační pokladně samolepku s plameňáky za 50,- Kč. Celou utrženou sumu předáme ostravské Zoo jako příspěvek na chov Plameňáků, jejichž jsme jako festival patronem.

Děti do 140 cm mají vstup zdarma. Děti nad 140cm a starší 13 let maji vstup za 490,- Kč. Kvůli identifikaci je nutno předložit kartičku zdravotní pojišťovny.

Pokud s sebou vezmete děti, prosíme, vybavte je patřičnou ochranou sluchu. Jsme metalový festival a jsme hodně nahlas.

Návštěvníci s průkazem ZTP/P mají vstup zdarma. Přis vstupu do arálu stačí předložit platný průkaz společně s průkazem totožnosti. Případný doprovod platí plnou cenu vstupenky.

Ke vstupence zakoupené se slevou ISIC je nutné na místě předložit platný průkaz shodný s průkazem totožnosti

Z bezpečnostních důvodů nebude umožněno vnášet do areálu žádná zavazadla jako batohy apod. U hlavního vstupu vedle pokladen najdeš úschovnu zavazadel. Cena úschovny je 50,- Kč.

Do areálu je zákaz vstupu se zvířaty. Prosíme, nestresujte své mazlíčky nadměrným hlukem.

Účastník se zakoupením vstupenky resp. obdržením náramku zavazuje v celém areálu festivalu dodržovat následující Podmínky účasti na festivalu OSTRAVA V PLAMENECH.