faceook  twitter

Budvar pro Vás uvařil Plameňáka!!!

Přátelé, náš sponzor BUDVAR pro nás uvařil speciální festivalový ležák s obsahem alkoholu 4,6, který chutná opravdu skvěle. Budvar uvařil pro Ostravu v plamenech Plameňáka!!!

 

 

Hudba teče do uší, pivo zase do žil. Některé letošní hudební festivaly po celé České republice přinesou kroměpořádné porce kvalitní muziky také gastronomickou specialitu – originální festivalové pivo, které vyrábí, kdo jiný, Budějovický Budvar. Ve čtvrtek 11. května do pivovaru přijeli zvědaví organizátoři včetně nás, aby se symbolicky zapojili do výroby výjimeč ného pivního speciálu, určeného pro ně a jejich hosty.

Pod odborným dohledem budvarského someliéra Aleše Dvořáka a vedoucího výzkumu Petra Košina vhodili do mladinového kotle hrst žateckého červeňáku a v ležáckých sklepích pak ochutnali dozrávající pivo, které za pár týdnůzpříjemní atmosféru návštěvníkům festivalu. „Tohle speciální pivo je jen pro vás a vaše návštěvníky,"zdůraznil zástupce Budvaru David Kudláček u recepce v hloučku zvědavých lidí v trikách, představující různé kapely a festivaly, s nimiž jsou jednotliví zájemci o prohlídku pivovaru spojeni. Potom se vydali s odborným doprovodem do pivovaru, aby na vlastní oč i poznali místo a viděli procesy, jak jejich festivalový speciál vzniká.